O NAS

 

Początki działalności na rynku firmy RI PROJEKT sięgają 1996 roku. Firma powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku w zakresie specjalistycznego projektowania i nadzoru inwestycji w branży instalacji sanitarnych i mechanicznych. Właściciel i głównym projektantem jest mgr inż. Ryszard Ignatowicz, absolwent inżynierii sanitarnej na Politechnice Częstochowskiej.

 

RI PROJEKT Ryszard Ignatowicz aktywnie działa na rynku od 1996 roku. W ponad 22 letniej działalności firma szczególnie wyspecjalizowała się w projektowaniu sieci, urządzeń i instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych oraz cieplnych. W celu zapoznania się z ważniejszymi realizacjami zapraszamy do działu Realizacje.

 

W 2018 roku otworzyliśmy oddział projektowy w Poznaniu. Firma posiada nowoczesne stanowisko komputerowe oraz licencjonowane oprogramowanie firmy Autodesk: AutoCAD MEP 2019, Revit 2019, pakiet InstalSystem 4 firmy InstalSoft, nakładki CADvent firmy Lindab, Profil Koordynator 8 firmy Epigraf, a także dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie wspomogające proces projektowania. Na życzenie klienta mogą być również wykonane w technice 3D, BIM (*.IFC).  

 

Nieustannie szkolimy się i podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, aby jak najlepiej rozwiązać powierzone nam zadania. W naszym portfolio znajdują się obiekty wielko- i małokubaturowe. Do wszystkich realizowanych przez nas projektów podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i starannością.

 

Jeżeli szukają Państwo firmy, która nie boi się nowych wyzwań a o inwestycje Inwestora dba jak o swoją, zapraszam do wysyłania zapytań ofertowych.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 riprojekt.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.